Patronat medialny


 


Paweł WolakTrwa ostatnie odliczanie przed rewanżową walką Pawła Wolaka (29-1-1, 19 KO) z Delvinem Rodriguezem (25-5-3, 14 KO), która będzie jedną z głównych atrakcji gali bokserskiej w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden. W czwartek obaj pięściarze, których pierwsza, niezwykle dramatyczna, potyczka zakończyła się remisem, spotkali się na ostatniej konferencji prasowej w restauracji BB King na Times Square.

- Będziecie świadkami kolejnej wspaniałej walki, pewnie jeszcze lepszej niż poprzednia - oświadczył zgromadzonym dziennikarzom Rodriguez, który głos zabrał jako pierwszy. - Miałem znakomity obóz przygotowawczy i zamierzam się dobrze bawić w ringu z Pawłem, tak jak za pierwszym razem. Obiecuję wam, że będę tym razem szybszy, silniejszy i jeszcze bardziej zdeterminowany niż w pierwszej naszej walce i nie mam żadnych wątpliwości, że to ja będę w sobotę zwycięzcą.

Riposta Wolaka była zdecydowanie krótsza. - Jestem gotów, czuję się świetnie. Pie****ć to, walczymy! - powiedział "Polski Wściekły Byk", który w przypadku wygranej ma otrzymać szansę walki o mistrzostwo świata wagi junior średniej.