Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Kathy DuvaWspółpromująca Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) szefowa stajni Main Events Kathy Duva zdradziła w rozmowie z amerykańską prasą, że jeśli nie dojdzie w najbliższym czasie do walki "Górala" z braćmi Kliczko, to będzie starała się o zakontraktowanie pojedynku Polaka z mistrzem świata WBA wagi ciężkiej Davidem Hayem (25-1, 23 KO). Duva deklaruje nawet chęć jechania na Wyspy Brytyjskie, by odbyć taką walkę.

- David Haye walką z Harrisonem udowodnił, że ma rację targując się z Kliczkami. On na tej walce zarobił 15 milionów dolarów. Wszyscy przed nią pukali się w głowę i zastanawiali się co on robi, a on pokazał, że jest geniuszem. Z tego co wiem, to teraz Haye oprócz nas i Kliczki nie rozmawia z nikim innym, więc jeśli nie dogada się z nimi, to zostaje mu Tomek - twierdzi Duva.

- Moim zdaniem to byłaby teraz najciekawiej zapowiadająca się walka obecnej wagi ciężkiej, w której każdy może paść na ziemię i wszystko może się stać w każdym momencie. Jesteśmy gotowi, by jechać do Anglii na walkę z Hayem - powiedziała szefowa stajni Main Events.

Tomasza Adamka wcześniej czeka jeszcze sprawdzian z mającym opinię ringowego twardziela Vinnym Maddalone. Do starcia tych pięściarzy dojdzie 9 grudnia w Newark.