onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Eddie Hearn zdradził swój pomysł na ułożenie karty walk gali, którą zorganizuje 1 czerwca w Nowym Jorku. Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie pojedynek o pasy mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) i Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO).

Szef grupy Matchroom poinformował, że w Nowym Jorku ważne dla swoich szybko rozwijających się karier walki mają stoczyć Joshua Buatsi oraz Josh Kelly. Pierwszy jest coraz wyżej notowany w rankingach wagi półciężkiej, zaś drugi czeka na coraz poważniejsze wyzwania w dywizji półśredniej.

Poza tym 1 czerwca możę dojść do rewanżowego pojedynku Ricky'ego Burnsa z Rayem Beltranem, starcia Tommy'ego Coyle'a z Chrisem Algierim oraz walk unifikacyjnych Kala Yafaia z Donniem Nietesem oraz Katie Taylor z Delfine Person. Stawką tego ostatniego starcia mogą być pasy mistrzowskie wszystkich najbardziej prestiżowych bokserskich organizacji.

 

Komentarze   

-1 #1 Pawel Przedlacki 2019-02-14 18:33
Miala byc super niespodzianka jesli chodzi o rywala dla AJ-a na te wiosne ,a tu " gora urodzila mysz". Zobaczymy co Hearn wymysli aby sie zrehabilitowac, bo jak na te chwile to dal ciala. Pozatem karta walk jak na tak szumna gale jak dla mnie niezbyt powalajaca.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze