Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Ruszyła sprzedaż biletów na zaplanowaną na 18 marca w Żyrardowie galę grupy Fight Events, której główną atrakcją będzie powrót na ring byłego mistrza Europy i pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Alberta Sosnowskiego (48-7-2, 29 KO). Popularny "Dragon" skrzyżuje rękawice z Andrasem Csomorem (14-9-1, 12 KO).

Dla 37-letniego warszawianina zbliżający się start będzie pierwszym występem od blisko dwóch lat. - Chcę się sprawdzić i przekonać się, ile boksu jeszcze we mnie zostało - zapowiada ex-czempion Starego Kontynentu, który po swoje najcenniejsze w karierze trofeum sięgnął w 2009 roku.

Na gali w Żyrardowie dojdzie także do ciekawie zapowiadającego się starcia w wadze super średniej pomiędzy Andrzejem Sołdrą i Tomaszem Gargulą. Jeśli Sołdra zwycięży, w kolejnym występie zmierzy się najprawdopodobniej z pogromcą Garguli z zeszłorocznej gali Polsat Boxing Night Maciejem Miszkiniem. 18 marca zaboksują także: Przemysław Runowski, Jordan Kuliński, Artur Nawrocki, Tomasz Piątek i Daniel Bociański.

Kup bilet na galę Friday Boxing Night w Żyrardowie >>