Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Działający od pół roku Klub Bokserski im. Andrzeja Gołoty w Krotoszynie wciąż się rozwija. Na brak chętnych do trenowania boksu nie może narzekać. Teraz klub odwiedzi sam Andrzej Gołota - czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata kategorii ciężkiej by poprowadzić trening z chętnymi osobami.

O przyjeździe Andrzeja Gołoty było już głośno w maju. Wtedy jednak z różnych przyczyn osobistych Gołota nie mógł przyjechać. Okazja nadarzyła się teraz. Andrzej Gołota chciał spędzić trochę czasu w Polsce z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Pojawi się w Krotoszynie 7 listopada, a jego wizyta - oprócz oficjalnej inauguracji działalności Krotoszyńskiego Klubu Bokserskiego - obfitować będzie w bardzo urozmaicony program.

- Już 7 listopada każdy chętny będzie mógł odwiedzić salę przy ulicy Olimpijskiej (Hala Sportowa) w Krotoszynie i przyjrzeć się treningowi bokserskiemu, który poprowadzi Andrzej Gołota. Chętni do wzięcia udziału w treningu proszeni są o wcześniejszą rejestrację na stronie FB Krotoszyński Klub Bokserski im. Andrzeja Gołoty w zakładce "rejestracja". Wszystkie zgłoszone osoby otrzymają od nas odpowiednie informacje. Ważne jest jednak to aby zabrały ze sobą dowody tożsamości oraz potrzebny sprzęt: buty, strój, rękawice - mówi Marcin Szyndrowski, redaktor naczelny tygodnika Życie Krotoszyna, współzałożyciel klubu oraz współorganizator eventu, który razem z Kancelarią Eig Law & Tax Sp z o o i Grzegorzem Szwochem zaprasza już dziś na to wydarzenie.

Pełna treść artykułu na naszemiasto.pl >>