Patronat medialny


 


Artur Szpilka

Artur Szpilka (7-0, 5 KO), który w ubiegły piątek pokonał przez nokaut Davida Williamsa, stwierdził w rozmowie z ringpolska.pl, że nie do końca zgadza się z głosami niektórych kibiców, oceniających, że trwający niespełna dwie minuty pojedynek na gali w Uncasville obnażył braki w jego umiejętnościach obronnych.

- Oczywiście nad obroną, jak i nad innymi elementami mojej techniki, będę ciągle pracował, ale akurat w tej walce nic nie wyłapałem. Widziałem każdy cios Williamsa. Wyczuwałem jego uderzenia, tam było zero zagrożenia! - powiedział "Szpila", dodając: - Widziałem dokładnie co on robi, tak naprawdę nawet mnie mocniej nie musnął.

Artur Szpilka: materiały video, wywiady, informacje >>

Bokser 12 round KnockOut Promotions zdradził również, jak wyglądały okoliczności odwołania jego sparingu z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Monte Barrettem. - Monte to miły facet, ale nie chciał sparingów ze mną. Podszedł do trenera Łapina i pana Kołodzieja i powiedział, że nie chce ze mną sparować, bo ja mocno biję jestem młody, nieokszesany i jemu do niczego są niepotrzebne takie sparingi - wyjaśnił Szpilka, który obecnie szykuje się do kolejnych startów, być może również w USA, na obozie w Zakopanem.