Boksujący w kategorii średniej Peter Quillin (27-0, 20 KO) pokonał jednogłośnie na punkty doświadczonego Winky Wrighta (51-6-1, 25 KO) podczas gali w Los Angeles. Po dziesięciu rundach wszyscy trzej sędziowie wskazali wysoką wygraną 28-letniego pięściarza z Brooklynu - 98-91, 98-91 oraz 97-92.

Wright przespał początek walki i dał sobie narzucić styl walki rywala. Winky stał w swoim stylu za podwójną gardą, jednak wyprowadzał bardzo mało ciosów. W piątej odsłonie Wright odkrył się i natychmiast został skarcony mocnym ciosem z prawej ręki, po którym wylądował na deskach. W drugiej połowie pojedynku bardziej doświadczony z Amerykanów próbował odrabiać straty, jednak przewaga szybkości oraz siły fizycznej Quillina była zdecydowanie za duża. Winky wrócił w ten sposób na ring po ponad trzech latach przerwy.