Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Felix SturmW przyszłym tygodniu zostanie oficjalnie ogłoszony przeciwnik super czempiona WBA wagi średniej Felixa Sturma (33-2-1, 14 KO), który stoczy swoją pierwszą od lipca zeszłego roku walkę 4 września w Kolonii. Niedawno niemiecki pięściarz wykupił swój kontrakt od stajni Universum i wrześniowy występ będzie dla niego pierwszym krokiem w nowym rozdziale profesjonalnej kariery.

- Mój rywal zostanie ogłoszony dopiero za kilka dni, ale już teraz mogę zdradzić, że planujemy naprawdę wielką galę. Negocjowaliśmy z wieloma pięściarza za Oceanem, ale chcieli za walkę szalone pieniądze. Naprawdę nie wiem co oni sobie myślą. Z Niemiec dostawałem telefony od pięściarzy, z dobrymi bilansami którzy gotowi byli walczyć ze mną za darmo, ważny był dla nich tytuł mistrzowski. - mówi Sturm.

- Nie będę teraz rzucał żadnymi nazwiskami, w przyszłym tygodniu ogłosimy nazwiska rywala światowej klasy. Teraz czekam na rozpoczęcie przygotowań, zdążyłem się stęsknić nie tylko za walkami, ale nawet za morderczymi treningami. - zakończył Niemiec.