Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Sergio MartinezNiedawno koronowany król wagi średniej Sergio Martinez (45-2-2, 24 KO) jest gotowy zejść na jedną walkę do kategorii junior średniej, by skrzyżować rękawice z wysoko notowanym w światowych rankingach Alfredo Angulo (19-1, 16 KO). Meksykanin w miniony weekend znokautował w niecałą rundę byłego mistrza świata Joachima Alcine'a i zadeklarował, że jest gotowy na starcie z każdym pięściarzem na świecie w swoim limicie wagowym. Promotor Martineza Lou DiBella zaledwie kilka godzin później powiedział 'sprawdzam' i przesłał Angulo ofertę walki z Argentyńczykiem.

- Jeśli Williams nie podejdzie do rewanżu ze mną, to chętnie zmierzę się z Angulo w wadze junior średniej. Możemy walczyć o mój były tytuł WBC. Angulo twierdzi, że jest gotowy na walkę z każdym, sprawdzimy to. Pies potrafi szczekać, zobaczymy czy potrafi też gryźć - powiedział Martinez.

Do walki Martineza z Angulo mogłoby dojść już 2 października. Ten dzień początkowo był zarezerwowany na rewanżowy pojedynek Argentyńczyka z Paulem Williamsem, ale już wiadomo, że póki co do tej potyczki nie dojdzie.