Patronat medialny


 


Floyd Mayweather Jr, który 26 sierpnia zakończył sportową karierę wygraną w walce bokserskiej z królem MMA Conorem McGregorem, był gościem poniedziałkowego talk show Steve'a Havreya. "Money" m.in. wspominał swoje ringowe dokonania i mówił o planach na przyszłość. 

Mayweather nie wyróżnił jednak szczególnie żadnego ze swoich wielkich rywali, z którymi przez lata miał okazję dzielić ring. - Żadna z moich walk nie była szczególnie ciężka. Byli goście, którzy bili mocno, byli tacy, którzy wygrali ze mną kilka rund, ale z nikim nie było szczególnie trudno - stwierdził 40-letni Amerykanin, podkreślając, że na swój sukces mocno zapracował ostrymi treningami na sali bokserskiej.

- Wszyscy wiemy, że Bóg stworzył tylko jedną idealną rzecz - mój rekord bokserski - zażartował Mayweather, podsumowując swoją karierę zakończoną z dorobkiem 50 zwycięstw i żadnej porażki. "Money" uchylił się jednak od jednoznacznej odpowiedzi, kto zastąpi go w roli największej gwiazdy boksu. - Jest wiele młodych lwów - ocenił mistrz świata pięciu kategorii wagowych.