Patronat medialny


 

Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) zapewnia, że jest w znakomitej formie przed walką z Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją piątkowej gali Matchroom Boxing w Hollywood na Florydzie. 

- Czuję się naprawdę dobrze. To nie były łatwe przygotowania, ponieważ obowiązuje nas sporo restrykcji i dostęp do sparingpartnerów był utrudniony. Mieliśmy jednak dużo czasu, żeby się do tego przygotować i jestem zadowolony z formy oraz treningów - powiedział "GGG".

- Pytają mnie, czy dalej jestem tak dobrym pięściarzem, jak kilka lat temu. W przygotowaniach i treningach zaszły zmiany. Robiliśmy testy, z których wynika, że pewne wskaźniki są lepsze niż 5 lat temu. Forma jest świetna i nie mogę doczekać się wyjścia do ringu - stwierdził Kazach.

Stawką pojedynku będzie należący do Gołowkina tytuł mistrza świata IBF wagi średniej. Dla "GGG" będzie to 21. obrona mistrzowskiego pasa w limicie kategorii do 72,5 kilogramów.

- Do każdego pojedynku podchodzę z pełną koncentracją i wiem, jak ryzykownym oraz niebezpiecznym sportem jest boks. Nie zamierzam polować na nokaut, ale jeśli będzie okazja do zakończenia walki przed czasem, to na pewno z niej skorzystam - podsumował Gołowkin.

Transmisja z gali Gołowkin - Szeremeta na platformie DAZN. Dostęp do platformy DAZN jest płatny i kosztuje 7,99 PLN miesięcznie (możliwa rezygnacja z każdej chwili). Subskrypcję wykupić możecie, korzystając z reflinka ringpolska.