Patronat medialny


 


Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (15-0, 15 KO) potwierdził w rozmowie z Boxingnewsonline.net, że trwają rozmowy w sprawie organizacji walki z mistrzem świata IBF wagi ciężkiej Charlesem Martinem (23-0-1, 21 KO). Według brytyjskiego promotora, walka może zostać oficjalnie potwierdzona nawet w ciągu najbliższych 48 godzin.

- Jeśli Martin chce walczyć 9 kwietnia w Londynie, to możemy spełnić jego prośby. Jeśli dostajesz ofertę walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, to zawsze musisz ją poważnie rozważyć - tłumaczy szef grupy Matchroom Boxing.

- Walka z Martinem to duże ryzyko dla Joshuy, Nie wiemy jak dobrym pięściarzem jest Martin. Dużo znaków zapytania wciąż stawianych jest także przy moim zawodniku. Decyzja należy do pięściarza i jego sztabu szkoleniowego. Jeśli stwierdzą, że są gotowi, to zrobimy tę walkę, a o całą resztę będziemy martwić się później - mówi Hearn.

Martin pas IBF wywalczył w styczniu, wygrywając z Wiaczesławem Głazkowem. Joshua ostatni raz boksował w grudniu, kiedy to znokautował Dilliana Whyte'a.