Patronat medialny


 


David Haye jest zdania, że Anthony Joshua (18-0, 18 KO) będzie faworytem w walce o pasy WBA i IBF wagi ciężkiej z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Brytyjczyk dodaje, że sam chętnie zmierzy się ze swoim niepokonanym rodakiem, gdy ten rozprawi się z Ukraińcem.

- Kliczko będzie poza ringiem od półtora roku, a w ostatnim pojedynku wyglądał fatalnie - nie zadawał nawet ciosów - komentuje "Hayemaker", który w przeszłości poniósł porażkę z rąk "Dra Stalowego Młota". 

- Joshua na pewno ma większe szanse na wygraną, ale w walce ze mną tak nie będzie. Ja boksuję regularnie, nadal jestem szybki. Zobaczymy, czy Joshua będzie się tak palił do walki ze mną, jak palił się do walki z Kliczką! Trzymam za niego kciuki w starciu z Kliczką, a jeśli zwycięży, możemy porozmawiać o naszym pojedynku - deklaruje David Haye.

Starcie Władimira Kliczki z Anthonym Joshuą zaplanowano na 29 kwietnia w Londynie. W konfrontacji młodości z doświadczeniem bukmacherzy stawiają na młodość. Aktualnie kurs na wygraną Joshuy wynosi 1,49, na Kliczkę - 3,12.