Patronat medialny


 


Malik Scott, jeden ze sparingpartnerów Josepha Parkera (24-0, 18 KO) przed walką z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO), wierzy w wygraną Nowozelandczyka z faworyzowanym rywalem. Amerykanin jest przekonany, że jego kompan dobrze zniesie presję psychiczną związaną z występem na ogromnym stadionie w Cardiff.

- W porównaniu z okresem przed walką z Hughiem Furym to jest kompletnie inny Parker, przede wszystkim mentalnie - ocenia Scott.

- On teraz będzie musiał wyjść do ringu na 80-tysięcznym stadionie i skoncentrować się tylko na jednym obiekcie - Anthonym Joshule - tłumaczy pięściarz z Filadelfii. - Joshua to wyjątkowy osobnik, wierzy w siebie, Joseph będzie musiał sobie poradzić nie tylko z AJ-em, ale z całą maszyną stojącą za nim.

- Joseph Parker musi być psychicznie gotów na tę walkę, musi sobie dać radę  AJ-em i całym tym zamieszaniem i mówię wam, on wyjdzie do ringu, tańcząc i uśmiechając się! - zapewnia Scott.

Pojedynek Anthony'ego Joshuy z Josephem Parkerem o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej zaplanowano na 31 marca. W Polsce bezpośrednią transmisję przeprowadzi TVP Sport.