Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Eddie Hearn twierdzi, że na razie nie zaprząta głowy Anthony'emu Joshui (24-2, 22 KO) kwestią ewentualnego odstąpienia na jakiś czas od rewanżu z Oleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), by umożliwić Ukraińcowi stoczenie pojedynku o cztery pasy kategorii ciężkiej z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO).

- Teraz wygląda to tak, że jest komunikacja [z obozem Fury'ego], ale AJ-a w tym nie ma, ja się tym zajmuję osobiście. Jeśli uznam, że jest tu jakaś okazja dla Anthony'ego, to usiądę z AJ-em, by mu ją przedstawić. Dopóki taka sytuacja nie zaistnieje, to nie będę z nim o tym rozmawiał, bo to się nie stanie, gdyż on po prostu chce walczyć z Usykiem! W tej chwili Joshua walczy z Usykiem - tak sprawy się mają - oświadczył promotor Brytyjczyka.

Wcześniej prowadzący karierę Fury'ego Bob Arum zdradził, że otrzymał z Arabii Saudyjskiej ofertę finansową na organizację w marcu starcia "Króla Cyganów" z Usykiem. "Zgoda" Joshuy na walkę Fury - Usyk miałby zostać dobrze opłacona, a Wyspiarz miałby zyskać gwarancję pojedynku ze zwycięzcą marcowej konfrontacji.