Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Eddie Hearn zdradził, że rozpoczęto rozmowy w sprawie organizacji walki pomiędzy Anthonym Joshuą (26-3, 23 KO) i Francisem Ngannou (0-1). Szef grupy Matchroom Boxing chciałby jak najszybciej doprowadzić do pojedynku dwukrotnego mistrza świata wagi ciężkiej i byłego czempiona UFC.

- Jesteśmy gotowi na taką walkę nawet 23 grudnia, ale mamy świadomość, że Ngannou teraz będzie potrzebował trochę czasu na odpoczynek. Zaczęliśmy rozmowy, skontaktowałem się z obozem Ngannou, żeby zapytać o jego sytuację kontraktową i sprawdzić, czy oni są zainteresowani takim pojedynkiem - tłumaczy Hearn.

- Ta walka byłaby niesamowitym wydarzeniem w Afryce, ale dobrze wiem, ile trzeba będzie zapłacić za tych dwóch zawodników w ringu. Nie wiem czy w Afryce znajdą się takie pieniądze, ale jest kilka krajów, które są bardzo zainteresowane. Wkrótce powinniśmy wiedzieć więcej - mówi szef Matchroom Boxing.

Joshua w tym roku stoczył dwie walki, a po raz ostatni boksował w sierpniu. Brytyjczyk liczył na powrót na ring w grudniu, jednak najprawdopodobniej zaboksuje po raz kolejny w pierwszym kwartale przyszłego roku.