Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

25 kwietnia w Nowym Jorku niepokonany na zawodowych ringach Bryant Jennings (19-0, 10 KO) w swojej walce życia zmierzy się z królem wagi ciężkiej Władimirem Kliczką (63-3, 53 KO). - Jennings ma argumennty po swojej stronie, ma silną psychikę, duże umiejętności, ale nie wiem, czy już teraz jest w stu procentach gotów na taki pojedynek. Przekonamy się... - mówi w wywiadzie dla Hitfirstboxing.com Eddie Chambers. 

"Szybki" Eddie, znający Jenningsa z sali treningowej w Filadelfii, sam miał okazję boksować z Kliczką i doskonale zdaje sobie sprawę z mocnych stron ukraińskiego czempiona. - To będzie trudna walka dla Bryanta. Kliczko jest duży, silny, wie jak wykorzystać swój wzrost, jest bardzo szybki jak na kogoś o takich gabarytach - wylicza Chambers. 

- Bryant to też dobry atleta, ale on cały czas się uczy boksu. Niestety przyjdzie mu walczyć z dominatorem wagi ciężkiej, bardzo doświadczonym zawodnikiem i  będzie miał wiele przeciwności do pokonania. To jednak jest boks i wszystko może się wydarzyć - zastrzega ex-challenger, który w 2010 roku przegrał z Kliczką przez nokaut w dwunastej rundzie.