Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (39-0, 38 KO) pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Bermane Stiverne'a (25-3-1, 21 KO) na gali w Nowym Jorku. Amerykanin po raz szósty obronił skutecznie pas World Boxing Council.

Stiverne od pierwszego gongu starał się ruszyć do przodu, ale był zdecydowanie wolniejszy od Amerykanina, który z łatwością go kontrował. Na początku trzeciej minuty walki Wilder trafił mocnym prawym prostym, po którym Stiverne padł na deski.

Pięściarz z Haiti nie dał się wyliczyć, ale od tego momentu nie zadał już ani jednego ciosu. Najpierw Stiverne ponownie znalazł się na macie ringu po uderzeniu z prawej ręki, a po kolejnej szarży Wildera i serii ciosów bez odpowiedzi, sędzia zdecydował się przerwać walki.

Był to rewanż za pojedynek sprzed blisko trzech lat. Wtedy Wilder wygrał jednogłośnie na punkty po dwunastu rundach.