onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Federacja WBC zarządziła przetarg na organizację walki rewanżowej pomiędzy czempionem wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) i Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). 

Decyzja World Boxing Council jest o tyle absurdalna, że Wilder wcale nie jest zobligowany do pojedynku z Furym, bo obowiązkowym challengerem dla "Bronze Bombera" jest czekający od roku na swoją mistrzowską szansę Dominic Breazeale (20-1, 18 KO). 

Zgodnie z postanowieniem WBC obozy Amerykanina i Brytyjczyka mają czas na negocjacje do 5 lutego. W tym dniu odbyć ma się przetarg z podziałem pieniędzy zadeklarowanych na gaże w stosunku 60-40 na korzyść Wildera.

Komentarze   

#21 Pawel Przedlacki 2019-01-18 00:47
Ostatnie dwa zdania to tak ogolnie nie bardzo personalnie.
#22 valentino33 2019-01-18 15:32
Paweł nie pomyślałeś że jak bym tego nie wiedział, to bym sobie to po prostu wygooglował i to tutaj napisał? Nie chodzi o to że sporo ludzi się tu z tobą nie zgadza. Chodzi o to że się za bardzo mądrujesz i czasem myślisz że wszystko wiesz najlepiej. Dla mnie pisanie tutaj to przyjemność a mam wrażenie że ty tu wchodzisz z jakąś życiową misją nauczenia ludzi myślenia i odbierania boksu. Wyluzuj troszeczkę bo życie nie polega na przytakiwaniu tobie i przepraszaniu że się inaczej myśli niż ty. Wszystkie zdania były do ciebie. Personalnie;p
#23 Pawel Przedlacki 2019-01-18 19:35
Tego co ja wiem to wiedza zdobywana latami ,rowniez sprawdzana wielokrotnie na samym sobie. Tego nie mozesz sobie ot tak wyguglowac , a jesli potrafisz to prosze bardzo zaprezentuj to. Ja sie nie wymadrzam i nikogo nie pouczam ,a moja misja zyciowa to walka z glupota, ktora trzeba bezwzglednie tepic. Chcesz poznac wiecej szczegolow oraz abym cie powaznie traktowal to zapraszam na skype lub przez telefon. Adres podawalem.Pozdr o!

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze