onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Frank Warren, promotor Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), odniósł się do niedawnej krytyki Freddiego Roacha pod adresem trenera swojego zawodnika Bena Davisona. Roach, który asystował Davisonowi podczas zakończonej remisem walki z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) w rozmowie z Fox Sports ocenił, że porady brytyjskiego szkoleniowca były zbyt mało stanowcze, a taktyka na kolejne rundy zbyt zachowawcza.

- Ja jestem bardziej ofensywnym trenerem, bardziej agresywnym i byłem trochę rozczarowany pracą narożnika, bo Ben mówił Tysonowi tylko, żeby unikał ciosów, cofał się - powiedział słynny szkoleniowiec.

- Freddie Roach nie przejmie kontroli od Bena Davisona - skomentował sprawę Warren. - Znam Freddiego od dawna, ale nie rozumiem jego przesłania. nie wiem, po co to mówi. Davison spisał się świetnie. Każdy pochodził do niego z rezerwą, ja również, ale zaliczył ten test śpiewająco. jego instrukcje były zwięzłe i dobrze poradził sobie z sytuacją. 

Tymczasem sam Davison zdradził, że nie ma już między nim a Roachem żadnych nieporozumień. - Freddie zadzwonił do mnie i przeprosił, wyjaśnił, że to, co chciał przekazać, zostało źle przedstawione. Nie mam do niego urazy - powiedział 28-letni opiekun Tysona Fury'ego.

Komentarze   

+1 #1 valentino33 2018-12-27 12:16
Jako że Freddie został zaproszony do narożnika to z takiego zwykłego szacunku do Davisona mógł sobie odpuścić takie komentarze. A Jak Fury by zaryzykował to by się w tej 12 rundzie prawdopodobnie już nie zdążył obudzić. Swoją droga wydaje mi się że gdyby Fury został z wujkiem, to nie siedziałby na dupie w walce z Furym ale to już jest zwykłe gdybanie i tego się już nie dowiemy:)
#2 Pawel Przedlacki 2018-12-27 23:04
Roach mial racje!
#3 valentino33 2018-12-28 12:12
No niee wiem Paweł, Roach mówił że Tyson mógł zaryzykować ale 98% ciosów Furego nie robiła żadnego wrażenia na murzynie...tam nie było widać żadnych znamion tego że Fury byłby w stanie znokautować czarnego a wręcz przeciwnie! Moim zdaniem tam nie było sensu ryzykować a Roacha chyba emocje poniosły.
#4 Pawel Przedlacki 2018-12-28 19:22
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana! Biernosc w walce z cepiarzem to jak woda na mlyn.{ tu: cepiarz-brawler } dla owego.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze