Patronat medialny


 

Kliczko

W czwartek 8 września o godz. 19.00 we Wrocławiu, w klubie Novocaina (Rynek 13) odbędzie się premiera filmu Sebastiana Dehnhardta pt. "Klitschko" (pol. "Bracia Klitschko"). Gościem specjalnym premiery będziej Wladimir, młodszy z braci Klitschko, mistrz świata federacji IBF, WBO i WBA. Pokaz jest imprezą zamkniętą - jednak organizatorzy dysponują niewielką ekskluzywną pulą biletów na to wydarzenie - kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

"Klitschko" to prawdziwa historia dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu: Vitalija i Wladimira Klitschko. Poznajemy ich dzieciństwo spędzone na Ukrainie, w okolicy skażonych terenów Czarnobyla, pierwsze sukcesy, porażki i ciężką drogę do kariery w czasach rozpadu Związku Radzieckiego.  Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do elity czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczęło się w 1996 roku pierwszą zawodową walką Vitalija i debiutem Wladimira na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie.

Pasma sukcesów przerywane problemami zdrowotnymi, powroty do kariery, walka z własnymi słabościami, aż wreszcie to na co czekali wszyscy – przygotowania do najważniejszej walki 2011, pojedynku Klitschko - Adamek.

Dziś na ringpolska.pl  do wygrania dwa zaproszenia na filmowy pokaz z udziałem Władimira Kliczki!

W filmie gościnnie wystąpili sparingpartnerzy braci Klitschko, którzy niezależnie od wyników walk wypowiadają się z wielką sympatią i szacunkiem do jedynych ludzi na świcie, którzy poza tytułami mistrzów świata mogą pochwalić się także sukcesami naukowymi czy politycznymi. Reżyser Sebastian Dehnhardt w kameralny sposób przedstawił fascynujący obraz dwóch wielkich sportowców, którzy są przede wszystkim braćmi.