Patronat medialny


 


Były król wagi ciężkiej Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) nie ukrywa, że nie lubi Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) z którym wysoko przegrał na punkty w listopadzie ubiegłego roku. Ukrainiec przed zaplanowanym na lipiec rewanżem w Brytyjczykiem, nie szczędzi swojemu rywalowi gorzkich słów.

- Wstyd mi, że ktoś taki jak Tyson Fury jest mistrzem świata wagi ciężkiej. To jest nieprzewidywalny idiota, nigdy nie wiadomo co powie publicznie, a najczęściej są to rzeczy po prostu głupie. Mistrz powinien dawać przykład innym, a nie pociągać ich za sobą do głupich rzeczy - tłumaczy Kliczko, który w walce z Furym stracił mistrzowskie pasy federacji WBO, WBA i IBF.

- Jak pokonam tego idiotę Fury'ego to chciałbym walki z Anthonym Joshuą. Po pierwsze, on przejął jeden z moich starych pasów, a po drugie wiem, że z nim nie będzie głupiej gadaniny. Z nim byłby sport na najwyższym poziomie. Trzymam za niego kciuki, bo to wspaniały pięściarz i dobry człowiek - przekonuje Ukrainiec.

Do rewanżowego pojedynku Kliczki z Furym dojdzie 9 lipca w Manchesterze. W Wielkiej Brytanii walka będzie pokazywana w systemie Pay-Per-View.