Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Pojawiły się pierwsze problemy w rozmowach na linii Anthony Joshua (17-0, 17 KO) - Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) - poinformował Dan Rafael, dziennikarz ESPN.com. Do tej pory wydawało się, że pojedynek pomiędzy aktualnym mistrzem świata IBF wagi ciężkiej i byłym czempionem "królewskiej" dywizji zostanie lada dzień sfinalizowany, a pięściarze wejdą do ringu 10 grudnia w Manchesterze.

- Usłyszałem od dobrego źródła, że są problemy z walką Joshuy z Kliczką i teraz Kliczko rozgląda się także za inną walką - napisał na Twitterze amerykański dziennikarz.

Przemek Garczarczyk z portalu Fightnews.com sugeruje z kolei, że wspomnianymi problemami są zobowiązania telewizyjne pięściarzy na rynku amerykańskim. Joshua ma podpisaną umowę na wyłączność z Showtime, z kolei Kliczkę wiążę kontrakt na jeszcze jedną walkę z konkurencyjnym HBO.

Już wcześniej mówiło się, że jeśli Kliczko nie zaboksuje w grudniu z Joshuą, to jego możliwym przeciwnikiem w tym terminie będzie niepokonany Australijczyk Lucas Browne.