Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

- Nie wiem nic o żadnej konkretnej decyzji, ale nie ma dymu bez ognia - mówi Aleksander Krasiuk z K2 Promotions, komentując spekulacje na temat powrotu na ring Władimira Kliczki (64-5, 53 KO). Dwa tygodnie temu w mediach pojawiły się doniesienia, że były król wagi ciężkiej miałby wrócić ze sportowej emerytury i 13 kwietnia na Wembley zmierzyć się z Dillianem Whytem. Kliczko szybko zdementował te informacje.

- Walka z Whytem nie miałaby żadnego sensu, bo Władimir go dobrze zna. Brytyjczyk był przez długi czas sparingpartnerem Kliczki - tłumaczy Krasiuk.

- Nie trzeba się specjalnie długo zastanawiać, by zdać sobie sprawę, jacy rywale interesowaliby Władimira. Dwa nazwiska wchodziłby w grę na pewno - Tyson Fury i Anthony Joshua - dodaje były współpracownik "Dr Stalowego Młota".

Warto przypomnieć, że właśnie pojedynki z Furym i Joshuą, plus jedna walka "na przetarcie", były zdaniem Mike'a Coppingera z magazynu "The Ring" tematem niedawnych rozmów Władimira Kliczki z właścicielem platformy streamingowej DAZN.