Patronat medialny


 

Witalij KliczkoMecze tenisa stołowego z trenerem Fritzem Sdunkiem to jeden ze stałych punktów programu obozu treningowego mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC Witalija Kliczki (41-2, 38 KO) szykującego się do zaplanowanej na 19 marca w Kolonii walki z niepokonanym na zawodowych ringach Odlanierem Solisem (17-0, 12 KO).

Jak zdradza niemiecki szkoleniowiec ping-pong pomaga jego podopiecznemu w pracy nad szybkością reakcji. - Witalij do każdego meczu ping-ponga podchodzi bardzo poważnie i jest bardzo zły, gdy gra idzie nie po jego myśli - opowiada Sdunek. - Ale wiem dobrze, jak nikt inny, że z jego refleksem wszystko jest w jak najlepszym porządku.

- W lipcu Witalij kończy 40 lat, ale biologicznie jest dużo młodszy. Czasem muszę go nawet stopować na treningach. Mogę powiedzieć to z przekonaniem: starszy z Kliczków znajduje się teraz u szczytu swojej formy - zapewnia trener Ukraińca, z którym być może we wrześniu przyjdzie zmierzyć się Tomaszowi Adamkowi w walce o pas czempiona wszechwag.