Patronat medialny


 

Kliczko HayeLegendarny trener Muhammada Ali'ego Angelo Dundee pomaga mistrzowi WBA wagi ciężkiej Davidowi Haye (25-1, 23 KO) przygotować się do lipcowego pojedynku unifikacyjnego z Władimirem Kliczką (54-3, 49 KO). "Hayemaker" formę przed starciem z "Dr Stalowym Młotem" szykuje w słynnym Fifth Street Gym w Miami, w którym przed laty Ali trenował pod okiem Dundee'ego.

- Angelo Dundee służy mi radą, podpowiada taktykę na Kliczkę. - mówi Haye. - Co prawda ja już wcześniej miałem dobry pomysł na Władimira, ale Angelo jeszcze go podrasował 

- Kliczko to gość, który może zamęczyć cię na śmierć, bijąc tylko lewym prostym przez dwanaście rund i to mu wystarczy do szczęścia. On nie wykorzystuje swojej prawej ręki, nie idzie na całość. Ale ta taktyka zawiedzie go w pojedynku ze mną. Zmuszę go do otwartej walki! - zapowiada "Hayemaker".

Do konfrontacji Haye'a z Kliczką dojdzie 2 lipca na stadionie w Hamburgu. Jej stawką będą mistrzowskie pasy federacji WBA, IBF i WBO oraz pas czempiona magazynu "The Ring".