Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


W Zakopanem trwa zimowe zgrupowanie pięściarzy KnockOut Promotions. W stolicy polskich Tatr formę na zbliżające się miesiące budują podopieczni Fiodora Łapina, w tym mistrz świata WBO Interim Krzysztof Głowacki, mistrz Europy Kamil Szeremeta, dwukrotny mistrz świata Krzysztof Włodarczyk i utalentowany Fiodor Czerkaszyn. Czołowych polskich bokserów zawodowych, ponownie jak latem ubiegłego roku, gości Nosalowy Dwór Resort & Spa.

- Tatry pokryte są teraz śniegiem, jest go mnóstwo, zdobywanie szczytów w takich warunkach daje wielką satysfakcję, chociaż łatwo nie jest - mówi Kamil Szeremeta, który prawdopodobnie 9 marca we Francji przystąpi do drugiej obrony tytułu czempiona Starego Kontynentu kategorii średniej.

Podczas Nosalowy Dwór Winter Summer Camp pięściarze oprócz treningów kondycyjnych w terenie zaliczają też zajęcia siłowe pod okiem Pawła Gassera i techniczne prowadzone przez Fiodora Łapina.

- Sale treningowe, które mamy do dyspozycji są świetne i dają nam duży komfort pracy, to jest zgrupowanie na najwyższym światowym poziomie i jestem pewien, że efekty tej pracy będą widoczne w naszych kolejnych występach - mówi Szeremeta.

Duże wyzwanie czeka wiosną także Krzysztofa Głowackiego, który w półfinale prestiżowego turnieju WBSS skrzyżuje rękawice ze znakomitym Łotyszem Mairisem Briedisem.

- Briedis to światowy top, rywal niezwykle wymagający, ale jestem przekonany, że w Zakopanem Krzysiek położy solidne fundamenty pod budowę ostatecznej formy na swój pojedynek - mówi promujący posiadacza mistrzowskiego pasa WBO Interim wagi junior ciężkiej Andrzej Wasilewski.

Pod koniec obozu w Nosalowym Dworze tradycyjnie pięściarze i trenerzy KnockOut Promotions spotkają się z kibicami i dziennikarzami podczas Media/Fan Day, zaplanowanego na czwartkowe przedpołudnie. Szczegółowe informacje już wkrótce.