Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Boks w Polsce

Wasilewski o fuzji KnockOut Promotions - Babilon Promotion

Andrzej Wasilewski skomentował w rozmowie z portalem Polsatsport.pl fuzję współprowadzonej przez niego grupy KnockOut Promotions ze stajnią Babilon Promotion.

- Była jedna grupa starsza, która skupiała prawie wszystkich najlepszych zawodników w Polsce oraz zajmowała się głównie promowaniem ich oraz prowadzeniem do jak najwyższych pozycji w rankingach. Z kolei druga, młodsza grupa bardziej skupiała się na organizacji ciekawych imprez sportowych. Absolutnie naturalne, z biznesowego punktu widzenia, było polaczenie tych sił. Świat idzie do przodu, więc stworzenie grupy, która i będzie miała rewelacyjnych pięściarzy, i będzie organizowała najlepsze gale, to ciekawe posunięcie - stwierdził Wasilewski.

Zapytany o to, co wprowadzone zmiany oznaczają dla zwykłego kibica boksu, promotor odparł: - Tak naprawdę to niewiele. Od pierwszego stycznia rozpoczęliśmy oficjalnie współpracę i zrobimy wszystko, aby gale były jeszcze staranniej organizowane, a walki toczyły się na bardziej wyrównanym poziomie.

Cała rozmowa z Andrzejem Wasilewskim na stronie Polsatsport.pl >>