Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Andrzej Wasilewski zabrał na Twitterze głos w sprawie gali TVP Boxing Night, na której miałoby dojść do kilku bardzo ciekawie zapowiadających się polsko-polskich zestawień w różnych kategoriach wagowych. Podczas tej imprezy skonfrontować mieliby się ze sobą zawodnicy z różnych grup promotorskich. 

- Wygląda na to, że Mateusz Borek ma rację, że jest nieduża szansa na zrobienie wspólnej gali polsko-polskiej. Powód jest tylko jeden. On jej sam nie chce. My się zgodziliśmy na prawie wszystko bez nawet rozmowy. Ja żałuję - mówi prezes KnockOut Promotions, odnosząc się do słów Mateusza Borka, który w rozmowie z "Super Expressem" ocenił projekt TVP Boxing Night jako mało realny.

- Pan Mariusz Grabowski zaproponował możliwie najlepszą i do tego prawie całkowicie realną do zrobienia kartę i my ją zaakceptowaliśmy. Po niedzieli skontaktuje się z panem Grabowskim - dodał Wasilewski.

Koncepcja przedstawiona przez właściciela Tymex Boxing Promotion zakłada m.in. doprowadzenie do walki Roberta Parzęczewskiego z Mateuszem Trycem.