Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

26 marca na gali Knockout Boxing Night XX w Białymstoku po ponad rocznej przerwie na ring wróci Laura Grzyb (5-0, 3 KO). Dla ambitnej zawodniczki z Jastrzębia-Zdroju będzie to pierwszy występ po związaniu się z grupą KnockOut Promotions.

- Chcę walki o mistrzostwo świata, zdecydowanie! Szkoda czasu, ja nie jestem już najmłodsza, trochę lat już boksuję. Najwyższa pora, aby brać to, po co przyszłam - zdradziła 26-latka podczas wizyty w magazynie "Ring" w TVP Sport.

Dotychczas Polka na zawodowych ringach toczyła walki w limicie wagi piórkowej oraz super piórkowej, w których mistrzowskie pasy posiadają m.in. Mikaela Mayer, Alycia Baumgardner i Amanda Serrano.

- Nie boję się wyzwań. Jeśli będzie możliwość, aby zaboksować z przeciwniczką z czołówki, to po prostu przygotujemy się na nią i będziemy walczyć - dodała Grzyb.

Do walki w Białymstoku Grzyb trenuje w Warszawie z Andrzejem Liczikiem, głównym szkoleniowcem największej polskiej grupy bokserskiej. W walce wieczoru gali KBN XX w Białymstoku wystąpi były mistrz Europy i pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej Kamil Szeremeta, który zmierzy się z Saszą Jengojanem. Kibice zobaczą w akcji także m.in. Pawła Stępnia i Rafała Wołczeckiego. Transmisja w TVP Sport.

Kup bilety na KnockOut Boxing Night XX >>