Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Oficjalnie potwierdzono, że 22 kwietnia na gali Knockout Boxing Night 27 dojdzie do walki o wakujący tytuł mistrzyni Europy wagi super koguciej pomiędzy Laurą Grzyb (8-0, 3 KO) i Marią Cecchi (8-1, 2 KO)!

To już drugie starcie o pas EBU, które obejrzą kibice na gali KBN 27 w stolicy Podkarpacia. W pojedynku mistrzostwo Europy w wadze junior ciężkiej rękawice skrzyżują Michał Cieślak i Dylan Bregeon.

Niepokonana na zawodowych ringach Grzyb ostatni pojedynek stoczyła w październiku, wygrywając z niepokonaną wcześniej Marian Herreirą. Włoszka, dla której będzie to drugie podejście do pasa EBU, ostatni raz boksowała w grudniu.

Główną atrakcją kwietniowej gali w Rzeszowie będzie pojedynek o mistrzostwo świata WBC wagi bridger pomiędzy Łukaszem Różańskim i Alenem Babicem. To pierwsza w historii polskiego boksu gala, podczas której dojdzie do trzech walk o tak prestiżowe tytuły. Nigdy wcześniej na jednej gali nie znalazły się także walki o czempionat globu i Starego Kontynentu.

Wydarzenie organizowane z G2A Arenie będzie transmitowane także w innych krajach. Na karcie walk pojawią się m.in. notowany w czołówce rankingów wagi ciężkiej Martin Bakole i niepokonana Caroline Dubois.

KUP BILET NA GALĘ KBN 27 W RZESZOWIE! >>