Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

- Zbyt wiele poświęciłam, żeby wrócić z Polski z pustymi rękami - zapowiada Stevi Levy (9-0, 0 KO), która w sobotę zmierzy się z mistrzynią Europy wagi super koguciej Laurą Grzyb (9-1, 3 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 30 organizowanej w Jastrzębiu Zdroju.

Pięściarka z Wielkiej Brytanii zakończyła przygotowania przed występem w Polsce i bardzo wierzy w swoje zwycięstwo. Dla Levy będzie to pierwsza w karierze okazja do wywalczenia pasa Europejskiej Unii Boksu.

- Dzieli mnie kilka dni od największego wyzwania w mojej karierze. Zmierzę się z niepokonaną Polką, na jej ziemi, w walce wieczoru dużej gali organizowanej w Polsce. Obiecuję, że dam z siebie wszystko, żeby wrócić z pasem do Anglii - mówi Brytyjka.

- Zdobędę ten pas dla mojego syna, który przez ostatni miesiąc nie oglądał swojej mamy. Muszę mu to wynagrodzić. Nigdy w życiu nie byłam na niczym tak skupiona i nigdy tak ciężko nie trenowałam - dodaje Levy.

Walka Grzyb - Levy będzie dla Polki pierwszą obroną pasa EBU wywalczonego w kwietniu. Pięściarka grupy KnockOut Promotions po raz pierwszy na zawodowych ringach wystąpi także przed publicznością w swoim rodzinnym mieście.

Podczas gali KBN 30 kibice zobaczą także m.in. dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, który zmierzy sie z Brazylijczykiem Fabio Maldonado oraz niepokonanego Kamila Gardzielika, który skrzyżuje rękawice z Kubańczykiem Evanderem Riverą. Wydarzenie pokaże na żywo TVP Sport.

KUP BILETY NA GALĘ KBN 30 >>