Kamil Gardzielik (17-0, 4 KO) wygrał niejednogłośnie na punkty z Yanielem Riverą (8-3-1, 3 KO) na gali Knockout Boxing Night 30 w Jastrzębiu-Zdroju. Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 76-76 i dwukrotnie 77-75 dla Polaka.

Kubańczyk od początku sprawiał Polakowi mnóstwo problemów. Trafiał ciosami prostymi, był szybszy i zadawał więcej ciosów. W drugiej połowie walki Gardzielik radził sobie lepiej, a dynamika Kubańczyka wyraźnie spadła. Polak miał więcej miejsca do boksowania, co starał się wykorzystać. Po ośmiu rundach sędziowie wypunktowali nieznaczną przewagę punktową Gardzielika, który w ten sposób odniósł drugie tegoroczne zwycięstwo.

W pojedynku kategorii ciężkiej Piotr Łącz (7-0, 6 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Wołodymirem Katsukiem (4-1, 1 KO). Polak od pierwszego gongu narzucił swoje warunki, łatwo skracał dystans i trafiał mocnymi uderzeniami z obu rąk.

Katsuk trafiany był w różnych płaszczyznach i nie miał odpowiedzi na dynamiczne ataki rywala. W drugiej połowie walki tempo spadło, ale przewaga Lącza nie podlegała dyskusji. Po sześciu rundach sędziowie punktowali 59-55 i dwukrotnie 60-54.