Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

- Do teraz mam ciarki, jak o tym pomyślę - powiedział Łukasz Różański (15-0, 14 KO) w magazynie "Ring" w TVP Sport o swoim pobycie na konwencji WBC w Uzbekistanie.

Mistrz świata WBC wagi bridger przygotowuje się do pierwszej obrony mistrzowskiego tytułu. Pięściarz z Podkarpacia ma na początku przyszłego roku skrzyżować rękawice z byłym czempionem trzech kategorii wagowych Badou Jackiem.

- To były niesamowite emocje. Kiedy wrócę myślami do momentu, w którym wychodziiłem na scenę, z jednej strony był Oleksandr Usyk, z drugiej Evander Holyfield, gdzieś poniżej Julio Cesar Chavez. To było wspaniałe przeżycie - wspomina pięściarz grupy KnockOut Promotions.

- Takie przeżycia niesamowicie motywują. Z jeszcze większą motywacją będę trenował w najbliższym czasie i mam nadzieję, że w lutym dojdzie do pojedynku z Jackiem, obronię tytuł i będę pierwszym w historii mistrzem wagi bridger, któremu to się uda - dodaje Różański.

Podczas konwencji WBC w Taszkiencie poinformowano, że kontrakty na walkę Różański - Jack są już podpisane, a według nieoficjalnych medialnych doniesień, pojedynek ma odbyć się w lutym w Arabii Saudyjskiej.