Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

RJJ Kostecki

KosteckiDziś w nocy, na 10 dni przed planowaną w Łodzi walką z legendarnym Royem Jonesem Juniorem (55-8, 40 KO) Dawid Kostecki (39-1, 25 KO) został zatrzymany przez policję. Zatrzymanie miało związek z wyrokiem zasądzonym ostatnio wobec pięściarza, ale podobno wniosek o aresztowanie "Cygana" został wystawiony bez dopełnienia przewidzianej w takich wypadkach procedury - pięściarz nie otrzymał nawet tzw. biletu.

"Kochani przyjaciele i fani. Przekazuję Wam informację za pośrednictwem moich przyjaciół. To co dzisiaj przeczytacie w gazetach i usłyszycie w innych mediach, pokaże wam o co chodzi tak naprawdę w moim wyroku. Dowiecie się też o tym, co stało się dzisiaj w nocy, na kilka dni przed galą, która miała być ważna nie tylko dla mnie, ale i dla polskiego sportu zawodowego. Pozdrawiam Was. Teraz sami możecie zobaczyć, jak komuś bardzo zależy abym nie mógł walczyć i wygrywać na arenie międzynarodowej. Komuś bardzo przeszkadzam. Galę w Łodzi organizowali Amerykanie. Transmisja rozsławiałaby Polskę tak jak rozsławia Euro 2012. Tak jednak nie będzie. Jestem przekonany, że prawda ujrzy kiedyś światło dzienne i dowiecie się kto za tym naprawdę stoi. Pozdrawiam Was. Pozdrawiam moją rodzinę, żonę, dzieci, przyjaciół, znajomych i Was. Moich wiernych kibiców." - czytamy na stronie Facebook Dawida Kosteckiego.

Dawid Kostecki: materiały video, wywiady, informacje >>

Aresztowanie Kosteckiego nie oznacza jednak, że zaplanowana na 30 czerwca gala "Starcie Tytanów" się nie odbędzie. Zamiast "Cygana" ze słynnym Royem Jonesem Juniorem zmierzyć ma się bowiem inny polski półciężki notowany w czołówce rankingu WBC - Paweł Głażewski (17-0, 4 KO). - Jeśli faktycznie nie będę mógł walczyć z Dawidem, chętnie skrzyżuję rękawice z Głażewskim, chcę walczyć z najlepszym polskim półciężkim, a potem zaboksować o pas WBC kategorii cruiser z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem - stwierdził Jones Jr.

Oprócz walki Jones Jr - Głażewski kibice w łódzkiej Atlas Arenie zobaczą także między innymi starcie w wadze ciężkie pomiędzy niepokonanym Arturem Szpilką (11-0, 9 KO) i czterokrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata Jameelem McClinem (41-11, 24 KO).

Bilety na galę w Łodzi, na której wystąpią także Rafał Jackiewicz, Krzysztof Głowacki, Krzysztof Zimnoch i Krzysztof Kopytek, dostępne są na stronach eventim.pl i ebilet.pl.


http://www.youtube.com/watch?v=TETusJwESyo