Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Saleta23 lutego w Gdańsku Przemek Saleta (43-8, 21 KO) po raz ostatni stanie do walki, w której jego przeciwnikiem będzie Andrzej Gołota (41-7-1, 33 KO). Zanim jednak dojdzie do starcia bokserów, fani będą mogli powalczyć o  Mega Vipowską wejściówkę czyli miejsce na ringu, tuż obok Salety.

5 stycznia rusza charytatywna aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem licytacji będzie wyjście do ringu z Przemkiem Saletą. Zwycięzca akcji pojawi się razem z pięściarzem na chwilę przed finałową potyczką z Andrzejem Gołotą w gdańskiej ERGO Arenie.

Udział w aukcji może wziąć każdy za pośrednictwem strony allegro.pl. Cały dochód z licytacji wesprze 21. Finał WOŚP. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na terapię noworodków i niemowlaków oraz wyposażenie szpitali geriatrycznych w profesjonalny sprzęt medyczny.

Licytuj wejście do ringu z Saletą, stań oko w oko z Gołotą >>

14 stycznia, tuż po finale WOŚP, Przemek Saleta pojawi się na specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej w krakowskim Hotelu Rubinstein przy ulicy Szerokiej. W czasie spotkania Sportowiec przedstawi wszystkie szczegóły związane z walką, opowie także o nowym projekcie koniecsportu.pl.