Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Gołota SaletaJuż od dzisiaj można zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night: Gołota vs Saleta, którą 23 lutego br. będą mogli obejrzeć w systemie „pay-per-view” (PPV) klienci Cyfrowego Polsatu i telewizji internetowej ipla. Po 13 latach oczekiwania po raz pierwszy na ringu spotkają się Andrzej Gołota     i Przemysław Saleta – legendarni polscy bokserzy, którzy stoczą ze sobą 10-rundowy pojedynek. Gala Polsat Boxing Night, dostępna na żywo z trójmiejskiej Ergo Areny, również w jakości HD, oferowana jest w cenie 40 zł.  Gala Polsat Boxing Night to w sumie aż 9 pojedynków bokserskich. Przed walką wieczoru w trójmiejskiej Ergo Arenie zmierzą się także największe polskie nadzieje wagi ciężkiej: Artur Szpilka i Krzysztof Zimnoch.

Dostęp do walk pięściarzy w usłudze PPV mogą zamówić wszyscy abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu. Osoby, które nie korzystają z usług Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia gali na żywo w telewizji internetowej ipla - za pośrednictwem strony www.ipla.tv, aplikacji ipla na komputery z systemem Windows, aplikacji mobilnych (Android) oraz typu Smart TV (LG). W ipla wydarzenie będzie dostępne dla internautów z całego świata. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo w aplikacji ipla wynosi 40 zł, a dla widzów online z zagranicy – 20 dolarów. Widzowie, którzy wykupią walkę w PPV Cyfrowego Polsatu, po zakończeniu Polsat Boxing Night otrzymają w prezencie dostęp do kanału Blue Hustler do końca wieczoru.

Przekaz z gali w Trójmieście będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Transmisja rozpocznie się o godz. 18.00 (start studia gali).  W walce wieczoru zmierzą się: Andrzej Gołota, który 4-krotnie w swojej karierze walczył o pas mistrza świata największych światowych federacji oraz Przemysław Saleta – mistrz interkontynentalny w boksie federacji WBC i IBO oraz Mistrz Europy EBU.

Gołota vs Saleta na platformie Cyfrowy Polsat

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 51,  a w HD - na pozycji 117. Zamówienia można składać już od 25 stycznia za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:

1.    Przez SMS o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043
2.    W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
3.    W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Zamówienia przyjmowane będą do 23 lutego do godz. 22:45, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych w dniu 23 lutego po godz. 18.00.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
1.    Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
2.    Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
3.    E-płatności

Polsat Boxing Night w ipla

Walkę gwiazd w usłudze PPV przez Internet, również w jakości HD, będzie można oglądać poprzez stronę www.ipla.tv, aplikację ipla na komputery z systemem Windows, aplikacje mobilne (Android) oraz typu Smart TV (LG). Możliwość zamówienia i obejrzenia na żywo gali Polsat Boxing Night mają fani na całym świecie. Wirtualny bilet na walkę można kupić na stronie www.ipla.tv od 25 stycznia. Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą kredytową lub przelewem.