Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Gołota Saleta- Mamy kilka "kałasznikowów" na Przemka. Myślę, że w ringu one wszystkie odpalą - mówi przed walką Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) - Przemysław Saleta (43-7, 21 KO) sparingpartner "Andrew", Mateusz Masternak (29-0, 21 KO). Andrzej Gołota pod okiem trenera Andrzeja Gmitruka przygotowuje się do walki z Przemysławem Saletą, która ma się odbyć 23 lutego w Ergo Arenie.

Jednym ze sparingpartnerów Gołoty jest Mateusz Masternak, mistrz Europy w wadze junior ciężkiej i jedna z największych nadziei polskiego boksu zawodowego. Popularny "Master" nie szczędzi Gołocie komplementów. - Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony postawą Andrzeja, moim zdaniem to jest nasz polski George Foreman - powiedział Masternak w rozmowie z "nSport".

Sparingpartner Gołoty dostrzega jeszcze pewne braki i mankamenty u swojego kolegi, ale liczy na to, że do samej walki uda się je wyeliminować. - Andrzej miał trochę przerwy, musi dużo sparować, żeby bokserskie ruchy znów były dla niego naturalne, tak jak kiedyś. I na tym się głównie skupiamy.

- Forma zwyżkuje i myślę, że te 2,5 tygodnia sparingów, które przed nami, tę formę podkreśli i będziemy zadowoleni. Mamy kilka "kałasznikowów" na Przemka. Myślę, że w ringu one wszystkie odpalą - zakończył Mateusz Masternak w rozmowie z "nSportem".