Patronat medialny


 


Andrzej WawrzykAndrzej Wawrzyk (21-0, 10 KO) i Paweł Kołodziej (28-0, 16 KO) otrzymali zaproszenie na obóz treningowy byłego mistrza świata wagi ciężkiej Siergieja Liachowicza (25-3, 16 KO). Pięściarze grupy 12 round KnockOut Promotions mieliby, sparując z "Białym Wilkiem", pomóc mu przygotować formę na lipcowe starcie z Robertem Heleniusem (15-0, 10 KO).

- Muszę przyznać, że propozycja jest bardzo ciekawa i aktualnie jesteśmy na etapie finalizacji formalności. Sparingi z takim zawodnikiem jak Liachowicz będą cennym doświadczeniem przede wszystkim dla Pawła Kołodzieja, który być może kiedyś przeniesie się wagę wyżej i teraz będzie miał okazję sprawdzić się w konfrontacji z prawdziwym, klasowym "ciężkim" - mówi promotor obu pięściarzy Andrzej Wasilewski

Mający w swoim dorobku młodzieżowe mistrzostwo świata "królewskiej" dywizji Wawrzyk w aktualnym rankingu federacji WBC sklasyfikowany jest na 24. pozycji. Nazwisko startującego w limicie wagowym 91 kg Kołodzieja widnieje obecnie w czołowej dziesiątce list rankingowych wszystkich czterech liczących się organizacji.