Patronat medialny


 


Paweł Kołodziej

Były mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej Ola Afolabi (17-2-3, 8 KO) potwierdził w rozmowie eastsideboxing.com, serwowane wcześniej przez ringpolska.pl informacje o możliwym pojedynku z Pawłem Kołodziejem (28-0, 16 KO).

- Jest szansa, że wystąpię na gali Kliczko - Adamek we wrześniu. Słyszałem nazwiska kilku niepokonanych polskich bokserów, których nie potrafię powtórzyć - zdradził Anglik, który w sobotę efektownie znokautował w Hamburgu Terry Dunstana.

- Oczywiście, ta jak już mówiłem, prowadzimy w tej sprawie rozmowy z grupą K2, choć nic jeszcze nie jest ostatecznie przesądzone. Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę, że jeszcze niedawno niektóre portale sugerowały, że informacje o tej walce są wyssane z palca. Potem to samo było w przypadku negocjacji w sprawie pojedynku Włodarczyk - Green. Jak widać, warto czasem najpierw zdobyć prawdziwą wiedzę, a dopiero potem szukać sensacji i wprowadzać w błąd kibiców - skomentował sprawę promotor Kołodzieja Andrzej Wasilewski, dodając: - Jak tylko walka Pawła z Afolabim zostanie zatwierdzona, na pewno o tym oficjalnie poinformujemy.