Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Paweł KołodziejPaweł Kołodziej (28-0, 16 KO) z powodu kontuzji pleców został wycofany z planowanej na 10 września walki z Olą Afolabim (17-2-3, 8 KO). Pięściarz z Krynicy w miniony weekend uczestniczył w wypadku samochodowym i przez ostatnich kilka dni był wyłączony z zajęć treningowych. Po dzisiejszym kolejnym badaniu lekarskim okazało się, że pięściarz grupy 12 Round KnockOut Promotions został zmuszony do wycofania się z gali, która odbędzie się we Wrocławiu.

- Jesteśmy wściekli, bo to była dla Pawła ogromna szansa na pokazanie się całemu światu. Dla niezwykle ambitnego zawodnika, jakim jest Paweł, to była możliwość zaboksowania na wielkiej gali, którą będzie pokazywało kilkanaście telewizji na całym świecie. Takie wydarzenia zawsze podwójnie mobilizują. Walka na takiej imprezie to marzenie każdego pięściarza. Paweł bardzo żałuje zmarnowanej szansy. My również, na same przygotowania i sparingi zostało wydanych kilkanaście tysięcy dolarów - powiedział promujący pięściarza Andrzej Wasilewski. Na razie nie wiadomo kto zastąpi Kołodzieja w pojedynku z Afolabim.

- Niby mieliśmy do niedawna tylu cruiserów, a teraz okazuje się, że nie mamy nikogo na miejsce Pawła. Łukasz Janik jest poza treningiem, nie stoczył ani jednego sparingu, Tomasz Hutkowski czeka na dwa zabiegi lewej ręki i nie mamy nikogo w naszej drużynie na zastępstwo. Wydaje mi się, że miejsce Pawła zajmie Mateusz Masternak. Bardzo żałujemy, że to nie będzie zawodnik z naszej grupy, ale będziemy mu gorąco kibicować - zakończył Wasilewski.

Głównym wydarzeniem wieczoru wrocławskiej imprezy będzie starcie Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko. Na gali wystąpi także trzech innych polskich pięściarzy - Andrzej Wawrzyk, Mateusz Masternak i Mariusz Cendrowski.