Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Przemysław SaletaByły mistrz Europy wagi ciężkiej Przemysław Saleta po obejrzeniu zwycięskiego dla Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) pojedynku z Michaelem Grantem (46-4, 34 KO) stwierdził, że plany "Górala" o walce z braćmi Kliczko już na początku przyszłego roku powinny zostać odłożone o co najmniej kilka miesięcy. Adamek po ciężkich dwunastu rundach wypunktował w nocy z soboty na niedzielę Granta, ale zdaniem Salety w jego występie można było zauważyć wiele błędów.

- Przede wszystkim Tomek boksował chaotycznie.  Nie było pomysłu na to jak zniwelować przewagę warunków fizycznych i siły Granta. Tomek pierwszy raz w karierze walczył z kimś tak wysokim i przekonał się, że to zupełnie inna bajka. Adamek bardzo chaotycznie wpadał z ciosami, Grant odganiał się od niego i to Adamek był tym, który traci potem równowagę. Ten pojedynek pokazał, że na braci Kliczko jest dla Tomka jeszcze zdecydowanie za wcześnie - powiedział Saleta.

Kolejna zawodowa walka Tomasza Adamka planowana była na 6 listopada, ale wobec dużo cięższego niż się spodziewano pojedynku dla "Górala", nie jest wykluczone, że data następnej profesjonalnej potyczki Polaka ulegnie zmianie.