Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Odlanier SolisAhmet Oner, właściciel grupy Arena Box Promotion, która w swoich szeregach posiada złotego medalistę olimpijskiego Odlaniera Solisa (16-0, 12 KO), w rozmowie z amerykańskimi mediami wyjawił, że chciałby aby Kubańczyk był kolejnym rywalem Tomasza Adamka (41-1, 27 KO). Solis ma zaplanowany kolejny zawodowy występ na 9 października, ale Turek jest skłonny przełożyć tę walkę jeśli udałoby mu się porozumieć z obozem Polaka.

- Wierzę, że to byłaby dobra walka, która ożywiłaby wagę ciężką. Obaj notowani są w czołowych dziesiątkach wagi ciężkiej i wygrany byłby prawowitym rywalem dla jednego z braci Kliczko. Walkę Solisa z Adamkiem chciałbym zobaczyć nie tylko jako promotor, ale także fan boksu. Jestem pewien, że amerykańska publiczność byłaby bardzo zainteresowana taką potyczką - stwierdził Oner.

Jeśli Adamek zaakceptowałby walkę z Solisem, to z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że zostałaby ona pokazana przez płacącą duże pieniądze amerykańską telewizję HBO. "Góral" swoją kolejną profesjonalną walkę ma stoczyć 6 listopada w Atlantic City, ale szanse na to, że jego rywalem będzie wówczas właśnie Kubańczyk są niewielkie. Polski pięściarz szuka teraz starć z wysokimi rywalami, którzy fizycznymi gabarytami przypominają braci Kliczko i mogą posłużyć za test przed starciem z Ukraińcami. Solis warunkami fizycznymi przypomina Adamka i raczej nie znajdzie się w orbicie zainteresowań "Górala".