Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Tomasz AdamekWalki Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) z Albertem "Dragonem" Sosnowskim (45-3-1, 27 KO) czy Royem Jonesem Jr (54-7, 40 KO) są realne, ale promotorzy "Górala" ciągle polują na braci Kliczko.

Po wygranej Tomasza Adamka z Michaelem Grantem, do polskiego boksera zgłaszają się kolejni chętni. Jeszcze w ringu (!) hali Prudential Center pojawił się Monte Barret i składał "Góralowi" oraz jego współpromotorowi Ziggiemu Rozalskiemu propozycję walki. Pojawiło się też nazwisko Jeana-Marca Mormecka, chęć do rozmów wyraził menedżer Kubańczyka Odlaniera Solisa, a amerykańskie media podały, że Adamek najprawdopodobniej spotka się z kolejnym olbrzymem Lancem Whitakerem. Jednak kto wie, czy najciekawsza propozycja nie nadeszła z... Polski.

- Nie boję się Tomka, bo jestem w stanie wyjść do ringu z każdym - powiedział nam Albert Sosnowski. - To byłaby super walka! Zorganizowalibyśmy ją w USA. Albert pewnie nieźle by się sprzedał w pay-per-view, bo jest popularny w Anglii, gdzie widzowie mogliby wykupić walkę - mówi Rozalski. Natomiast Adamek dodaje: - Mogę walczyć z każdym, z Albertem też. Znamy się przecież, choć nigdy razem nie sparowaliśmy. Taka walka byłaby super dla kibiców. (...)
Kolejne starcie Adamka wcale nie musi być łatwe. - Rozmawiałem z Royem Jonesem juniorem i jego ludźmi. Chcą się spotkać z Tomkiem - mówi Ziggy. (...)

To nie koniec wiadomości z obozu Adamka. Stacja HBO na ten rok nie ma już pieniędzy, ale chce zorganizować wielką galę w marcu, podczas której ma walczyć Tomek. Być może z jednym z braci Kliczków.

Cały artykuł przeczytasz w czwartkowym "Przeglądzie Sportowym"{jcomments on}