Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Tomasz AdamekJak poinformowała w rozmowie z amerykańskimi mediami Kathy Duva, data oraz miejscje pojedynku Tomasza Adamka (41-1, 27 KO) z Vinnym Maddalone (33-6, 24 KO) wciąż nie są jeszcze pewne. Szefowa Main Events zdradziła, że to kiedy i gdzie ostatecznie odbędzie się kolejna zawodowa potyczka "Górala", zależy od tego w jaki sposób ułoży się kalendarz pozostałych walk organizowanych przez inne grupy promotorskie.

Głównym celem Duvy jest umieszczenie walki Adamek - Maddolne 4 grudnia w Atlantic City. Istnieje jednak możliwość, że tego dnia w tym miejscu swój pojedynek stoczy Miguel Cotto, co przesunie potyczkę z udziałem Polaka na nietypowy dla bokserskich gal czwartek - 9 grudnia do dobrze znanej polonijnej publiczności hali Prudential Center w Newark. Duva nie wyklucza również, że do konfrontacji Adamka z Maddalone dojdzie 20 listopada w Atlantic City, gdzie planowany jest rewanż pomiędzy Sergio Martinezem i Paulem Williamsem. Kontrakty na tą walkę wciąż nie zostały jeszcze podpisane i nie wiadomo czy opóźniający podpisanie umowy Williams nie zdecyduje się na innego rywala. Wtedy Duva chciałaby przejąć datę oraz miejsce zarezerwowane wcześniej na ten właśnie pojedynek.

Niezależnie od dnia, w którym ostatecznie dojdzie do walki Adamka z Maddalone, pojedynek będzie można na terenie Stanów Zjednoczonych obejrzeć jedynie za pośrednictwem płatnej transmisji w systemie pay-per-view.