Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Tomasz AdamekTomasz Adamek (42-1, 27 KO) stoczy swoją czwartą tegoroczną walkę 4 lub 9 grudnia. To kiedy ostatecznie "Góral" wyjdzie do ringu zależy w głównej mierze od portorykańskiego mistrza świata w trzech kategoriach wagowych Miguela Cotto. Występ tego pięściarza planowany jest także na 4 grudnia, jednak nie do końca wiadomo czy do niego faktycznie dojdzie.

Walka Cotto także miałaby się odbyć na terenie wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych i tak jak potyczka z udziałem Polaka, ma być transmitowana w systemie płatnej transmisji pay-per-view. Jeśli zatem faktycznie Portorykańczyk ostatecznie tego dnia wyjdzie do ringu, najprawdopodobniej przeciwko Julio Cesarowi Chavezowi Jr, to pojedynek Adamka z Vinnym Maddalone (33-6, 24 KO) odbędzie się 9 grudnia.

Wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych dni. Ostatni czas, organizująca walkę Cotto - Chavez grupa Top Rank, miała pochłonięty serią konferencji prasowych poprzedzających pojedynek Antonio Margarito z Mannym Pacquiao. Teraz szefowie Top Rank obiecali, że wyjaśnią wszystkie kwestie sporne utworzone wokół kolejnego występu Miguela Cotto.