Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Tomasz Adamek- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tomkiem Adamkiem, Zyggim Rozalskim oraz Main Events. Dlatego wspólnie szybko porozumieliśmy się co do przekazu "pay-per-view" walki  Tomka z Vinny Maddalone, 9 grudnia z Prudential Center w Newarku - mówi prezydent Integrated Sports Media, Doug Jacobs. Będzie to druga walka Polaka na PPV.

Integrated Sports Media, to obok HBO PPV najbardziej znana amerykańska firma zajmująca się przekazem najważniejszych wydarzeń sportowych za pośrednictwem płatnego przekazu telewizyjnego. Dla widzów między innymi w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii pokazywała walkę Witalija Kliczko z Albertem Sosnowskim, a już wkrótce, 16 października jest realizatorem znakomicie zapowiadającego się pojedynku w wadze papierowej pomiędzy niepokonanym Wilfredo Vasquezem i byłym mistrzem świata WBC Ivanem Hernandezem.

- Przekaz telewizyjny  z Newarku rozpocznie się nieco wcześniej niż zwykle w przypadku wieczorów pieściarskich transmitowanych przez PPV ze względu na to, że Adamek walczy z Maddalone w czwartek - wyjaśnia Jacobs. - Pokażemy na żywo wszytskie najciekwsze pojedynki, miejmy nadzieje, że wszystkie z udziałem polskich pięściarzy z którymi prowadzone są obecnie rozmowy. Oprócz przekazu w Polsce za pośrednictwem Polsatu, planujemy transmisję do Wielkiej Brytanii, toczą się również rozmowy z odbiorcami w Niemczech i Włoszech oraz zmieniając kontynent  - w Australii.

Przypomnijmy, iż pierwszy PPV Tomka Adamka z walki z Michealem Grantem wykupiło na terenie USA około 70 tysięcy abonentów.

Przemek Garczarczyk{jcomments on}