Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Tomasz AdamekO pojedynku o mistrzostwo świata kategorii ciężkiej pomiędzy Tomaszem Adamkiem (42-1, 27 KO) i jednym z braci Kliczko mówi się głośno od kilku miesięcy.

Polak po zdobyciu tytułów czempiona w dwóch niższych klasach wagowych w październiku zeszłego roku zadebiutował w "królewskiej" dywizji, pokonując przed czasem Andrzeja Gołotę. Od tamtej pory "Góral" stoczył jeszcze trzy zwycięskie pojedynki, przekonując chyba wszystkich sceptyków w kwestii swoich szans w starciach z całą światową czołówką... poza Władimirem i Witalijem Kliczko.

Zdaniem cenionego eksperta pięściarskiego Dana Rafaela Adamek z Kliczkami zmierzyć się powinien, jednak o wygraną będzie mu bardzo trudno. - Nie daję mu szans, ale ten facet przynajmniej zasłużył na taką walkę - uważa Rafael, dodając, że aktualnie żaden z pięściarzy wagi ciężkiej nie jest w stanie zagrozić Ukraińcom.

Adamek na ring powróci 9 grudnia, krzyżując rękawice na gali w Newark z niezbyt groźnym, ale bardzo walecznym Vinnym Maddalone (33-6, 24 KO).