Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Adamek JonesKathy Duva, szefowa stajni Main Events i przy okazji współpromotorka najwyżej notowanego polskiego pięściarza wagi ciężkiej Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) zdradziła, że to słynny Roy Jones Jr (54-7, 40 KO) zaproponował "Góralowi" wspólną walkę. Oferta padła gdy obaj pięściarze spotkali się na gali w Newark rozegranej niecałe dwa tygodnie temu.

Reprezentujący interesy Amerykanina John Wirt ze stajni Square Ring powiedział, że Ziggy Rozalski przesłał już Jonesowi kontrakt, który został zaakceptowany przez Tomasza Adamka. Potyczka Polaka z Filadelfijczykiem mogłaby się odbyć już w marcu przyszłego roku.

- Pracujemy dla pięściarza, on jest naszym szefem. Jeśli nie dostaniemy walki z Kliczko ani Hayem, to celem Tomka będzie pojedynek z Jonesem. Jeśli nie dostaniemy walki o tytuł, to Tomasz chce wyjść do ringu z Royem. Tomek jest w stu procentach zadowolony z warunków umowy jakie ustalił z Royem na ich walkę w Newark. Zgodzili się co do podziału pieniędzy, a to najważniejsze. To jego marzenie, by zmierzyć się z amerykańską legendą jak Roy Jones - powiedział z kolei Rozalski.

Zanim Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Royem Jonesem Jr, wcześniej 9 grudnia czeka go starcie z Vinnym Maddalone.