Patronat medialny


 

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Andrzej Wawrzyk (33-1, 19 KO) wrócił już do zdrowia po wrześniowej walce z Albertem Sosnowskim. Pięściarz z Krakowa wygrał przez techniczny nokaut z byłym mistrzem Europy, jednak zwycięstwo okupił rozbitym łukiem brwiowym oraz problemami z okiem.
 
- Jeśli chodzi o powrót na ring, to nie prowadzę obecnie rozmów z promotorami na ten temat. Łuk brwiowy goi się ładnie. Niebawem powinienem wznowić treningi. Gorzej wyglądała sytuacja z okiem, gdzie dostałem palcem. Doszło do uszkodzenia rogówki. Przyjmowałem przez tydzień antybiotyk w postaci kropli do oka. Przez cały ten czas bardzo bolała mnie głowa. Ale teraz na szczęście czuję się już dobrze - powiedział Boxing.pl Andrzej Wawrzyk.
 
Problemy zdrowotne zmusiły Wawrzyka do rezygnacji z planowanej na listopad walki z Mariuszem Wachem. Później okazało się jednak, że cała gala, na której ten pojedynek miał się odbyć została odwołana. Na razie nie wiadomo, kiedy po raz kolejny zobaczymy w ringu Wawrzyka.